Ensemble
Bladmuziek voor flexible ensemble
-
Great Hymns€ 18,99
This collection contains some of the world’s greatest hymns. The goal of these arrangements is to allow instrumentalists the opportunity to give praise and adoration to God through their musical abilities. A piano accompaniment book is also available for concert performances. Contains; All Creatures of Our God and King, Praise To The Lord, Be Thou My Vision, O Worship The King and others.
-
She Moved Through the...€ 32,45
Met een betoverende eenvoud en een melancholische schoonheid behoort She Moved Through the Fair tot de meest geliefde traditionele Ierse liederen. De melodie, etherisch en tijdloos, ademt een sfeer van verlangen en mysterie. In deze nieuwe, expressieve flugelhorn-arrangement van Alma Muller krijgt het lied een verstilde gloed die de luisteraar uitnodigt tot bezinning.
De warme, ronde klank van de flugelhorn benadrukt het intieme karakter van de melodie, en laat de emotionele diepgang van het stuk volledig tot zijn recht laat komen. Het resultaat is een solistische vertolking die even breekbaar als krachtig is, een eerbetoon aan een lied dat door generaties heen resoneert.
-
Pop 'n Rock Too€ 154,95
Pop 'n Rock Too is de volgende meespeel-bundel van componist Erik Giovane in de AM Youngreeks.
10 nieuwe liedjes voor Flex 4 bezetting met percussie. Met 3 of 4 tellen in de maat en verschillende ritmes, varierend van graad 1 tot 2. Op een speelse manier zijn de liedjes samengesteld in verschillende muziekstijlen van Rock 'n Roll tot Jazzy.
Scan de QR-code bij de titel en speel met de Click-track mee.
Speel ook mee!
-
Missa Gloriosa€ 172,50
Missa Gloriosa voor Koor en orgel, of Koor met vier-stemmig blaasensemble.
De kern van deze mis bestaat uit de vaste misdelen Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus, Benedictus en het Agnus Dei. Aangevuld met Alleluia, Amen en de instrumentale delen Offertorium, Communio en Postludium resulteerde dit in deze Missa Gloriosa.
Er kan ook gekozen worden voor een Missa Brevis Gloriosa bestaande uit Kyrie, Gloria, Sanctus, Benedictus en het Agnus Dei. Losstaande delen behoren tot een uitvoeringsmogelijkheid tijdens de liturgie of op het concertpodium.
opname:
Deel 9: Agnus Dei -
Notes for Five€ 42,50
Nieuwe noten voor vijf instrumentalisten in vijf delen, kortom Notes for Five.
Voor wind Quintet: Fluit, Hobo, Clarinet, F Horn, Fagot -
Speel Mee! - Partituur€ 24,50
De muziek van Erik Giovane uit de AM Young-reeks is nu gebundeld.
We beginnen met een echte Ouverture, om dan om de beurt naar de klungelige clowns te gaan. Ook zien we de dansende koning en ten slotte via de swingende olifanten, door de ruimte en dan afsluiten met een taxi race. Maar eerst met een goed humeur op reis naar de zon mag ook natuurlijk. Je bepaalt het helemaal zelf!
De muziek uit deze bundel speel je met z'n vieren, in een ensemble, jeugdorkest of thuis met de click-tracks.
Speel je Mee?
-
Speel Mee!€ 154,99
De muziek van Erik Giovane uit de AM Young-reeks is nu gebundeld.
We beginnen met een echte Ouverture, om dan om de beurt naar de klungelige clowns te gaan. Ook zien we de dansende koning en ten slotte via de swingende olifanten, door de ruimte en dan afsluiten met een taxi race. Maar eerst met een goed humeur op reis naar de zon mag ook natuurlijk. Je bepaalt het helemaal zelf!
De muziek uit deze bundel speel je met z'n vieren, in een ensemble, jeugdorkest of thuis met de click-tracks.
Speel je Mee?
-
Brass Quintet Collection€ 240,00
20 Titles for Brass Quintet with Optional Augmentation
Featuring stylish arrangements using a flexible format for a minimum of five brass players, this set of music for small ensemble covers a wide range of composers and styles. The collection includes music by Purcell, Bach, Verdi, Gounod, Sousa, Joplin, Botsford, Elgar, Gershwin, and others.
Using a unique approach to the scoring, the basic setup is for five players: two cornets/ trumpets, one horn, one trombone, and one bass tuba. Two optional “augment” players can be added using the “flugelhorn”, and/ or the “Euphonium” parts. Further expansion of the ensemble is possible by adding multiple players to each part.
Twelve parts are provided in total: 1st Bb Cornet, 2nd Bb Cornet, Eb Tenor Horn, French Horn in F, Bb Trombone or Baritone in treble clef, C Trombone in bass clef, EEb Bass, BBb Bass, C Tuba in bass clef, Bb Flugelhorn or Cornet (augment part 1), Bb Euphonium or Baritone (augment part 2), C Euphonium or Trombone in bass clef (augment part 2).
-
Lux Aeterna€ 69,99
Een goede vriend van Otto M. Schwarz vroeg hem een koraal te schrijven voor de begrafenis van zijn kind. Lux Aeterna (Het eeuwige Licht) is in feite een deel van de Dodenmis (Requiem) maar staat in deze compositie los van de originele Latijnse tekst. Mensen met een bijna-doodervaring melden vaak dat ze een fel licht zagen. De muziek beweegt tussen droevige, hoopvolle en smekende passages en stelt vragen die niet beantwoord kunnen worden. Toch eindigt het werk met een zalvend majeurakkoord wat de kalmte en warmte weergeeft van het licht dat verlossing brengt.
-
Melt€ 119,95
Melt is een flitsend openingswerk van Tjeerd Nijhof die zijn naam eer aandoet—een muzikale stroom waarin klankkleuren en melodieën samensmelten tot een meeslepende ervaring.
-
Masterpiece 1€ 72,95
Een collectie van acht beroemde meesterwerken uit het klassieke en traditionele repertoire, gearrangeerd voor flexibele bezetting. Passend in elk concert of dienst begeleiding.
-
Het Geluid van Eemsdelta€ 95,18
Het geluid van Eemsdelta is geschreven ter gelegenheid van het samengaan van de gemeenten Appingedam, Delfzijl en Loppersum in de nieuwe gemeente Eemsdelta. Deze compositieopdracht werd de muziekverenigingen uit deze nieuwe gemeente aangeboden door stichting Via Ivak en werd speciaal geschreven voor een project en masterclass in samenwerking met het Noord Nederlands Orkest.
De compositie bevat geluiden en vertalingen van geluiden in compositietechnieken, die door bewoners uit deze nieuwe gemeente zijn aangedragen als typerende geluiden voor de regio. Havengeluiden, windmolens, zeeklanken en ook Carillon en luidklokken zijn te horen en te ontdekken in deze compositie voor variabele bezetting. -
-
Duets For Festive...€ 19,70
Contents
• Trumpet Tune And Air (Purcell) • March From The Occasional Oratorio (Händel) • Adagio (Albinoni) • Carrickfergus (Traditional) • Pokarekare Ana (Traditional) • Highland Cathedral (Korb & Roever) • Nobody Knows The Trouble I’ve Seen (Spiritual)
-
Wanderer im Tal der...€ 35,75
‘Wanderer im Tal der Gegenwart’ werd geschreven voor het project Saxophonia dat in maart 2020 aan de Musikakademie van de Bund Deutscher Blasmusikverbände in Staufen, Baden-Württemberg heeft plaatsgevonden. Tijdens het afsluitende concert in de abdijkerk van Münstertal im Breisgau werd deze compositie uitgevoerd door het Ensemble Saxofourte samen met organist Karin Karle.
Het werk is gebaseerd op een Bijbeltekst uit Mattheus, hoofdstuk 3, vers 1-11. Deze passage gaat over Johannes de Doper, met name over de periode dat hij in de woestijn verbleef. Het is op verzoek van de directeur van de academie, Christoph Karle, geschreven als meditatie voor de vastentijd.
-
-
-
-
Canzoni€ 197,50
Dedicated to Omar Tomasoni and Femke IJlstra
De Canzona (meervoud Canzoni) vindt zijn oorsprong in de 11de tot 14de eeuw bij de Troubadours, die in hun creaties veelal de hoofse liefde bezongen. Door de eeuwen heen ontwikkelde zich deze vocale liedvorm ook tot een instrumentaal fenomeen, dat zijn hoogtepunt beleefde tijdens de barokperiode.
Rob Goorhuis belicht de Canzona vanuit drie perspectieven, waarbij het melodische element de leidraad is. De drie karakters, die hier worden geëtaleerd, zijn ieder in een driedelige vorm gegoten, zoals ook in de Middeleeuwen al gebruikelijk was. De tweede Canzona beantwoordt aan het Barokke ideaal, waarbij een kort zich herhalend thema als omspeelde Cantus Firmus fungeert. In het eigenzinnige slotdeel komt in het B-gedeelte deze barokke aanpak terug in een andere zetting.
-
Nowell - partij€ 8,95
Dé nieuwe kerstbundel voor de HaFaBra. 24 bekende, traditionele kerstliederen en een kerstmedley in een vlotte, speelbare stijl. Geschikt voor zowel de beginnende muzikant als (jeugd) orkesten en kleine ensembles. Variërend in niveau van grade 1 tot 2,5
Componist/ arrangeurs: Arend Gerds, Feike van Tuinen en Thom Zigterman -
-
-
Wellerman€ 74,99
This well-known whaling song from New Zealand has been at the forefront of the rise in popularity of sea shanties. Featuring a memorable melody, rich harmonies, and a nice mix of textures, here is a great-sounding setting scored for flexible instrumentation.
-
Klaar voor de start€ 47,10
Kinderen voor Kinderen; om te zingen, te dansen en bovendien … te gek om te spelen!
